» » 21 листопада у Баштанці відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада у Баштанці відзначили День Гідності та Свободи


Сьогодні, 21 листопада, в нашому місті відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи.

Саме в цей день в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Ця дата – вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. За роки незалежності Україна пережила два Майдани – у 2004 та у 2013-2014 роках. На щастя, перша Помаранчева революція обійшлася без жертв. Але наступного разу, під час Революції Гідності, ми втратили Небесну сотню. На жаль, цим не закінчилося. Нині нам доводиться боротися за кожен кілометр української землі. Найкращі сини й доньки і досі гинуть за Україну.

Баштанчани, серед яких – заступник Баштанського міського голови Олександр Васильєв, заступниця голови райдержадміністрації Лілія Бондаренко, начальник відділу культури міської ради Світлана Березовська, голови районної та міської ветеранських організацій Лідія Андреєва й Ганна Зюзько, голова Ради колективних сільськогосподарських підприємств Володимир Онищук, представники військкомату, учасники бойових дій на Сході країни, директор міського краєзнавчого музею Олег Требух, представники громадськості – спочатку поклали квіти до пам’ятникого знаку на площі Єдності в центрі міста, а потім зібралися на Пагорбі Слави біля пам’ятника Героям Небесної Сотні та учасникам АТО, де провели мітинг.

«Сьогодні кожен українець повинен згадати про загиблих патріотів. Адже пам’ять про героїв житиме вічно! Щодня, кожен з нас працює та робить усе можливе, аби світ побачив нову Україну, яка буде гідною частиною обличчя європейської демократії. А нашим громадянським обов’язком є будування нової, процвітаючої та незалежної Української держави», ? наголосив Олександр Васильєв, розпочинаючи мітинг.

Під час заходу усі присутні схилили голови у хвилині мовчання, віддаючи шану тим громадянам, які ціною власного життя стали на захисті державних, демократичних цінностей, прав і свобод людини.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Баштанского района. Наш E-mail: bsh@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!