» » Повідомлення про скликання ХVІІІ сесії міської ради восьмого скликання

Повідомлення про скликання ХVІІІ сесії міської ради восьмого скликання


Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення міської ради від 15.12.2020 року №2 «Про затвердження Регламенту роботи Баштанської міської ради восьмого скликання», 02 грудня 2021 року о 10.00 в залі засідань Баштанської міської ради скликається ХVІІІ сесія міської ради восьмого скликання.

На розгляд сесії пропонується внести наступні питання:

Про затвердження Цільової програми захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Баштанської територіальної громади на 2022-2025 роки.
Про затвердження Програми розвитку та фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико–санітарної допомоги» Баштанської міської ради Миколаївської області» на 2021-2023 роки.
Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку вторинної (стаціонарної) медичної допомоги на території Баштанської ТГ на період 2021-2023 років, затвердженої рішенням міської ради від 29 квітня 2021 року №1.
Про затвердження змін до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради Миколаївської області на 2021 рік.
Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Баштанська багатопрофільна лікарня» Баштанської міської ради Миколаївської області на 2022 рік.
Про затвердження Комплексної програми захисту прав дітей Баштанської міської ради «Дитинство» на 2022-2023 роки.
Про внесення змін до міської Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2021 року, затвердженої рішенням міської ради від 27 лютого 2017 року №2.
Про затвердження Програми розвитку освіти Баштанської міської ради на 2022-2024 роки.
Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту Баштанської міської ради на 2019-2023 роки.
Про хід виконання Програми соціально[1]економічного розвитку Баштанської об’єднаної територіальної громади на 2020 - 2022 роки затвердженої рішенням міської ради від 23 грудня 2019 року №2 та внесення змін і доповнень до неї.
Про очікуване виконання основних показників соціально-економічного розвитку Баштанської міської територіальної громади за 2021 рік та затвердження прогнозних показників соціально - економічного розвитку Баштанської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
Про внесення змін до бюджету Баштанської міської територіальної громади на 2021 рік.
Про вступ до місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Рада громад».
Про затвердження статуту та штатного розпису комунальної установи Баштанський міський інклюзивно – ресурсний центр Баштанської міської ради Баштанського району Миколаївської області» в нових редакціях.
Про надання дозволу на списання основних засобів та інших необоротних матеріальних активів.
Про внесення змін до договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Баштанської міської ради від 09 серпня 2021 року № 7/415.
Про оренду об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади Баштанської міської ради.
Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.
Про дострокове розірвання договору оренди землі.
Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій.
Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі земельної частки (паю) для ведення фермерського господарства.
Про затвердження ринкової вартості та продаж земельної ділянки.
Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо надання земельної ділянки у власність.
Про затвердження технічної документації щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.
Про внесення змін до рішення міської ради від 9 вересня 2021 року №36 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельних ділянок».
Про затвердження технічної документації по встановленню (відновленню) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі в оренду земельної ділянки.
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.
Про припинення права власності (користування) земельною ділянкою.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельних ділянок.
Про дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою.
Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування.
Про внесення змін до рішення міської ради від 22 липня 2021 року №41 «Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність в розмірі земельної частки (паю) для ведення фермерського господарства».
Про доповнення переліку земельних ділянок для продажу прав оренди на них на земельних торгах.
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.
Про внесення змін до рішення Баштанської міської ради від 11 листопада 2021 року №29 «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) в натурі меж земельних ділянок».
Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо надання земельної ділянки в оренду.
Комменатрии заблокированы администрацией издания

Сайт Баштанского района. Наш E-mail: bsh@newsmk.info

 

Использование материалов сайта возможно только с указанием нашего сайта как первоисточник!